Rihanna - pojazd na Chrisa Browna!

Dowaliła mu na Instagramie

Między Rihanną a Chrisem Brownem nadal jest gorąco, a pojedynek na fotki na Instagramie trwa. Widać, że RiRi nie pogodziła się z rozstaniem – wciąż śledzi informacje o nim i ogląda foty z koncertów. Kiedy widzi okazję, korzysta z niej, by udowodnić byłemu, że nie dorasta jej do pięt. O co chodzi tym razem?

Kumpel Chrisa umieścił ostatnio na Instagramie fotę Chrisa występującego przed wielotysięcznym tłumem. Zdjęcie opisał jako ‘stadiumstatus b***h #chrisbrown’ – co w wolnym tłumaczeniu oznacza ‘stadionowy sztos, dz***o’. *RiRi nie przepuściła okazji… *Kilka dni później opublikowała zdjęcie swojej ogromnej publiczności na koncercie we Francji – było tam ponad 80 tysięcy widzów!

‘Nie byłabym w stanie dokonać tego sama, potrzebowałam 80 000 ludzi, by byli ze mną! Dzięki, że jesteście moimi fanami – będą o nas mówić przez dekady! Jesteście fanami, o których inni twórcy mogą tylko marzyć!! Jestem dumna i zaszczycona, że jesteście ze mną!!!’ – napisała RiRi.

Dodała też kilka tagów, z których jeden totalnie odnosił się do zdjęcia Chrisa i jest ‘stadium status’. Do wpisu dodała frazę ‘#thisiswhatrealstadiumstatusbelookinglikeb**ch’, czyli ‘tak powinien wyglądać prawdziwy stadionowy sztos, dz***o’. Wszystko jasne – Chris może mieć tłum na koncercie, ale RiRi uważa, że ma większy i lepszy. I na pewno nie zapomni o tym powiedzieć na głos.

Chris nieźle się wściekł tą sytuacją. Jak sądzicie, czy RiRi przesadza? A może to dobrze, że przypomina Chrisowi, że to ona jest większą gwiazdą?

Wtorek, 11. Czerwca 2013

fb custom audience

adform