Robbie Williams chce grać z PSY'em!

Zaśpiewają w duecie?

Robbie Williams i PSY pojawili się niedawno na mini-festiwalu Capital FM Summertime Ball. I, jak się okazuje, było to całkiem owocne spotkanie. Robbie przyznał, że… chciałby współpracować z koreańskim piosenkarzem!

‘Spotkałem PSY’a! Uwielbiam go. Chciałbym zdziałać coś wspólnie z nim, zdecydowanie czuję, że to by wypaliło’ – powiedział w wywiadzie. ‘Wydaje mi się, że on świetnie nawiązuje kontakty. Mógłbym się od niego uczyć, chciałbym znaleźć się z nim w studiu i popracować nad czymś, to byłaby świetna zabawa’ – dodał.

Komentarze Robbiego pojawiły się chwilę po tym, jak *PSY publicznie podziękował Williamsowi za wsparcie. *To właśnie on bowiem jako jeden z pierwszych celebrytów udostępnił link do wideo z ‘Gangnam Style’ – klipu, który pobił absolutnie wszystkie rekordy popularności na YouTube. PSY uważa, że wsparcie Robbiego znacząco pomogło mu w osiągnięciu tego sukcesu.

Wygląda więc na to, że panowie świetnie się dogadują –* ciekawe, czy równie dobrze dogadaliby się w studiu nagraniowym?*

Jak myślicie? Jesteście ciekawi, jak brzmiałby ich duet?

Wtorek, 11. Czerwca 2013

fb custom audience

adform