DJ Afrojack na Isle of MTV!

Znany producent uzupełni line-up festiwalu na Malcie

Wiemy, kto pojawi się podczas tegorocznej edycji* Isle of MTV Festival!* Do tej pory wiedzieliśmy, że dla fanów z całej Europy zagrają m.in.* Jessie J, Rita Ora i Rudimental.* Teraz wiadomo też, że do tego zaszczytnego grona dołączy znany holenderski DJ i producent, DJ Afrojack!

Naprawdę nazywa się Nick van de Wall. W ciągu ostatnich lat osiągnął wiele sukcesów, wydając m.in. singiel ‘Take Over Control’, który pokrył się platyną, i zdobywając dwie nagrody Grammy – dla najlepszego remixu (za ‘Revolver’ Madonny) i dla najlepszego kawałka hip-hopowego/rockowego (za ‘Look At Me Now’ Chrisa Browna). Na koncie ma 2 własne krążki, wiele singli i współpracę m.in. z Chrisem Brownem, Davidem Guettą, Pitbullem. Jest twórcą wielu remixów, które stały się światowymi hitami.

Sam Afrojack powiedział w wywiadzie: ‘Jestem naprawdę podekscytowany, że tu zagram. Odwiedziłem Maltę jak dotąd raz na Isle of MTV i to był to szalony czas! Nie mogę się doczekać, kiedy znowu wyskoczę do was na wyspę’.

Isle of MTV to jeden z najciekawszych festiwali muzycznych w Europie. Wypracował sobie reputację, która pozwala mu prezentować największe nazwiska międzynarodowej sceny muzycznej. W ciągu ostatnich dziesięciu lat na scenie Isle of MTV pojawiły się m.in. takie gwiazdy, jak Snoop Dogg, David Guetta, Lady Gaga, The Black Eyed Peas, Maroon 5, The Chemical Brothers, Gorillaz, One Republic czy Morcheeba. W zeszłym roku wielotysięczną publiczność rozgrzali m.in. Will.i.am, Flo Rida i Nelly Furtado.

Impreza Isle of MTV 2013 odbędzie się 26 czerwca. Jak zawsze, koncerty będą odbywać się na świeżym powietrzu, a wstęp na nie będzie całkowicie darmowy.

Chcielibyście posłuchać DJ Afrojacka na Malcie? Wciąż macie szansę wygrać VIP-owski wyjazd na tę imprezę! Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Środa, 12. Czerwca 2013

fb custom audience

adform