Bieber udostępnia zdjęcie stanika!

Już nie jest dzieckiem?

Justin Bieber chyba postanowił po raz kolejny przypomnieć światu, że już nie jest małym chłopcem… Tym razem wrzucił na Instagram fotkę… biustonosza. *Była to jedna z rzeczy, które w trakcie jego występu wylądowały na scenie. Część garderoby *rzuciła oczywiście jedna z zakochanych w Biebsie fanek! Co Justin na to?__ ‘Wygląda na to, że każdy dorasta’__ – napisał w komentarzu do fotki na Instagramie.

Chociaż jednak Biebs oraz jego fani stają się coraz dojrzalsi, niedawno po raz kolejny spotkała go żenująca sytuacja – wyproszono go z klubu. Justin zamierzał bawić się na Lure’s Toxic Luau Beach Party w Los Angeles, ale niestety poproszono go o opuszczenie imprezy z powodu… zbyt młodego wieku. W dodatku został wkopany przez kolegę z branży, rapera The Game!

Jak twierdzi informator:__ ‘Ktoś z ekipy Justina przyszedł do klubu w ciągu dnia i zapowiedział, że Bieber chce przyjść. Odpowiedzieli mu, że go nie wpuszczą, bo nie ma 21 lat. Bieber i tak przyszedł, i próbował wślizgnąć się tylnymi drzwiami. Akurat raper The Game był przy mikrofonie i krzyknął, że Biebs wchodzi do środka. Wtedy ochrona go zobaczyła i natychmiast odprowadzili go do wyjścia. Od razu wyszedł, wyglądał na naprawdę zawstydzonego’.__

Nic dziwnego, że Justin najadł się wstydu! To była naprawdę słaba sytuacja, nie?

Środa, 12. Czerwca 2013

fb custom audience

adform