Demi Lovato i Niall Horan już nie są przyjaciółmi?

Nie spotykają się, żeby uniknąć plotek...

Niall Horan i Demi Lovato bardzo się lubią i świetnie się dogadują. Swego czasu byli nawet najlepszymi przyjaciółmi! Jak ich relacja wygląda obecnie? Okazuje się, że już nie spędzają ze sobą tyle czasu… Jak stwierdziła niedawno w wywiadzie Demi, trudno im się na luzie spotykać, skoro momentalnie pojawiają się wtedy plotki, że są razem. Zdaniem Lovato, ta presja otoczenia i mediów jest dla nich przytłaczająca.

Zapytana niedawno, czy dalej się widują, odparła:__ ‘Nie bardzo. Niestety, to słodki chłopak, ale trudno utrzymać z przyjaźń z kimś, z kim nie możesz się spotkać, żeby ludzie zaraz nie podejrzewali was o randkowanie’__. ‘Ludzie twittowali i mówili na ten temat miłe, ale i bardzo niekulturalne rzeczy. Raczej więcej tych miłych’ – dodała.

Demi pozostaje singielką już od ponad dwóch lat, kiedy to wyszła z ośrodka odwykowego. Ostatnio jednak jej kariera się rozkręca – oprócz bycia jurorką w X Factorze, wydała swój hit ‘Heart Attack’, a także ciężko pracowała nad nową płytą, ‘Demi’. Z kolei One Direction koncertują po świecie w ramach trasy ‘Take Me Home’. Nic dziwnego więc, że tym bardziej ci dwoje nie mają za wiele czasu na podtrzymywanie swojej przyjaźni…

A co wy o tym myślicie? Faktycznie presja na nich mogła być zbyt duża?

Środa, 12. Czerwca 2013

fb custom audience

adform