Liam Payne wściekł się na fanów?

Tłumaczy: 'po prostu rano bywam zrzędliwy'

One Direction przybyli niedawno do Meksyku, gdzie zagrają koncerty w ramach swojej trasy ‘Take Me Home’. Chociaż fotki na tę okazję pokazują, jak chłopaki uśmiechają się i machają do rozemocjonowanych fanów, okazuje się, że nie cały czas było tak miło! *Podobno w którymś momencie *Liam Payne wpadł w prawdziwą furię i wściekł się na fanów…

O co poszło? Grupka directionersów zachowywała się zbyt głośno na zewnątrz hotelu, uniemożliwiając Liamowi sen. Sytuację pogorszył przede wszystkim fakt, że Payne cierpiał na jet lag, czyli źle się czuł po nagłej zmianie strefy czasowej. Koniec końców napisał na swoim Twitterze: ‘Uwielbiam to, że nas kochacie i wiem, że chcecie nas zobaczyć i w ogóle, ale naprawdę potrzebuję snu, bo inaczej padnę na scenie’. Później dodał: ‘Przeczytałem jakieś artykuły twierdzące, że byłem wściekły o tę całą sprawę ze spaniem, nie jestem zły na nikogo, jak mógłbym być? Po prostu rankami bywam zrzędliwy’.

Cóż… doskonale to rozumiemy i wcale się nie dziwimy, że zmiana strefy i niemożność wyspania się mogły mu nieco zepsuć humor!

A wy, też nie przepadacie za porankami?

Środa, 12. Czerwca 2013

fb custom audience

adform