Selena nago przed kamerą?

Nie boi się rozbieranych scen!

Najnowsze plotki donoszą, że *Selena Gomez być może rozbierze się przed kamerą. *Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy – na razie się na to nie zanosi, ale podobno Sel nie miałaby nic przeciwko. Zwłaszcza, gdyby miało to pomóc w jej karierze!

’Teraz, gdy Selena jest już dorosła, zaczyna być poważnie traktowana jako aktorka i oddziela grubą kreską swoją przeszłość w Disneyu, nie miałaby problemu z występem topless, jeśli rola by tego wymagała’ – powiedział informator z otoczenia Gomez w jednym z wywiadów.

‘Bez wątpienia wystąpiłaby nago w filmie, jeśli byłby tego wart’ – dodał.

Nie da się ukryć, że już od pewnego czasu Selena pokazuje się publiczności jako hot laska, a nie grzeczna dziewczynka, którą była kiedyś! Wystarczy przypomnieć sobie teledysk do ‘Come & Get It’, gdzie Gomez jest kobieca i zmysłowa – widać, że stała się świadoma swojego ciała i własnej atrakcyjności. Podczas koncertów z kolei zazwyczaj ma na sobie skąpe, sexy kreacje, podkreślające jej rewelacyjną figurę…

Sel podejmuje też coraz odważniejsze decyzje zawodowe – zagrała jedną z głównych ról w głośnym i kontrowersyjnym filmie ‘Spring Breakers’, a już za jakiś czas będzie można ją zobaczyć razem z Ethanem Hawke w ‘Getaway’.

Jak myślicie, Sel wystąpi kiedyś topless?

Czwartek, 13. Czerwca 2013

fb custom audience

adform