Kelly Rowland będzie ostra w X Factorze?

Dziewczyny z Little Mix mówią, jaka jest dawna kumpela Beyoncé

Kelly Rowland zastąpi Britney Spears na fotelu jurorki w najnowszej edycji amerykańskiego X Factor. Ma już doświadczenie – była mentorką w brytyjskiej edycji programu. Zastanawiacie się, czy będzie łagodną jurorką, czy ostrą? Wiele wskazuje na to, że przede wszystkim kompetentną. Zwyciężczynie ósmej edycji brytyjskiego programu, dziewczyny z girlsbandu Little Mix, opowiedziały o swoich spostrzeżeniach dotyczących pracy z Kelly Rowland.

‘Mimo, że nie była naszą mentorką, zawsze dawała nam dobre rady. Kelly jest też wymagająca, ale nie wredna. Poza tym jest przepiękna – miło było na nią patrzeć śpiewając’ – powiedziała Pierre Edwards.

‘Jeżeli mówi coś negatywnego, to tylko dla Twojego dobra, żeby pomóc. Uważam, że to jedna z najlepszych jurorów, jacy byli w programie’ – dodała Jade Thirwall.

Wychodzi na to, że udział Kelly Rowland w amerykańskim X Factor może być sporym wydarzeniem. Jeżeli wokalistka faktycznie ma te wszystkie cechy, o których mówiły dziewczyny z Little Mix… to znaczy, że będzie jurorką doskonałą!

Chcielibyście, żeby Kelly Was oceniała i uczyła śpiewać?

Czwartek, 13. Czerwca 2013

fb custom audience

adform