1D mają dość fanów?

Musieli odpocząć na wartym 2 miliony $ jachcie...

Chociaż niedawno Liam Payne zaprzeczał, że wkurzył się na fanów, to wygląda na to, że chłopaki z One Direction jednak potrzebowali ostatnio chwili dla siebie…

Liam podobno niedawno wściekł się, gdy grupka fanów hałasowała na zewnątrz hotelu, nie pozwalając mu spać. Pech chciał, że cierpiał akurat na dolegliwości związane ze zmianą strefy czasowej i kiepsko się czuł. Trudno się dziwić, że się zirytował! I chociaż później na Twitterze zapewniał, że wcale nie jest na nikogo zły, to chłopaki postanowili później zrelaksować się tam, gdzie nie dosięgli ich ani fani, ani wścibscy paparazzi – na jachcie!

1D wynajęli niespełna 30-metrowy, luksusowy jacht w Miami i spędzili cały dzień, wylegując się na słońcu. Podobno ich łódź miała 8 miejsc sypialnych i pokój z mediami, który mógł nawet służyć jako… mini sala kinowa!

Chłopaki zdjęli koszulki, a po całodniowym chilloucie podpłynęli jachtem do brzegu, gdzie powitały ich rozemocjonowane fanki. Jeden ze świadków powiedział: ‘Kiedy Harry zobaczył fankę na wózku inwalidzkim, cierpiącą na stwardnienie rozsiane, podszedł, przedstawił się i pocałował ją w policzek. To było niesamowicie słodkie’.

Mimo wszystko wylegiwanie się na jachcie najwyraźniej też może być męczące – Niall poinformował później fanów na Twitterze, że ‘To był długi dzień!’, dodając, iż jest bardzo zmęczony i idzie spać…

No cóż… Chyba każdy chciałby zmęczyć się takim relaksem na jachcie! A kto bogatemu zabroni, nie?

Piątek, 14. Czerwca 2013

fb custom audience

adform