Rodzice Miley się rozwodzą

Tish Cyrus złożyła wczoraj pozew o rozwód

Nie tylko Miley Cyrus ma ostatnio kłopoty w swoim związku z Liamem Hemsworthem. Wygląda na to, że nie najlepiej układało się także jej rodzicom… Wczoraj mama Miley, Tish Cyrus, złożyła pozew o rozwód z jej tatą, Billym Rayem Cyrusem. Po 19 latach małżeństwa postanowili ostatecznie i oficjalnie się rozstać! Dlaczego?

Przede wszystkim, to nie pierwszy raz – trzy lata temu to Billy Ray złożył w sądzie papiery rozwodowe. Wtedy jednak wycofał je i wraz z żoną spróbował naprawić małżeństwo. Najwidoczniej jednak nic z tego nie wyszło… Jako uzasadnienie żądania rozwodu Tish podaje* ‘różnice nie do pogodzenia’* między małżonkami. Wniosła także o pełne prawo do opieki nad młodszą siostrą Miley, 13-letnią Noah. Cyrusowie mają razem piątkę dzieci, ale poza Noah wszystkie są już pełnoletnie. Tish żąda też od męża alimentów oraz pokrycia kosztów jej prawnika.

Wygląda na to, że* Miley nie była świadoma, co się dzieje między jej rodzicami.* Udostępniła bowiem wczoraj post na Twitterze skierowany do swojego taty: ‘@billyraycyrus skoro najwyraźniej nie dochodzą do ciebie smsy i e-maile, to może porozmawiamy w ten sposób’.

Auć… Miley nie może narzekać na brak sukcesów zawodowych, ale nie da się ukryć, że jej życie prywatne nie jest ostatnio usłane różami…

Trzymamy kciuki, żeby ona i jej rodzina szybko uporali się z tymi problemami!

Piątek, 14. Czerwca 2013

fb custom audience

adform