RiRi w filmie 'This Is The End'

Zagrała epizod - reżyser zdradza szczegóły

W komedii Setha Rogena i Evana Goldberga wystąpiło kilkanaście sławnych gwiazd – w tym również Rihanna, która, jak wiecie, ma już doświadczenie aktorskie. Wystąpiła przecież w ‘Battlefield: Bitwa o Ziemię’!

Jak poradziła sobie na planie filmu komediowego? Opowiedzieli o tym twórcy ‘This Is The End’.__ ‘Po prostu improwizowała i dobrze się bawiła. Naprawdę miło się grało i śpiewało z Rihanną’__ – powiedział Craig Robinson. Podkreślał, że RiRi ma prawdziwy talent komediowy i duży dystans do siebie. ‘Nie mogłaby być bardziej słodka. Nigdy wcześniej jej nie spotkałem, ale pierwsze, co zrobiła, to uścisnęła mnie na powitanie’ – dodał.

Co na temat Rihanny ma do powiedzenia aktor i reżyser Seth Rogen?__ ‘Zaprosiłem do współpracy wielu znanych ludzi, ale chciałem, aby dobrze się bawili na planie i nie czuli się do niczego zmuszani. Z tego powodu nie poprosiłem Rihanny, aby śpiewała. Na szczęście Craig zaśpiewał do niej w jednej ze scen – a ona odśpiewała!’ __- opowiedział Seth.

O czym opowiada film ‘This Is The End’? To historia grupy przyjaciół, którzy którejś nocy, w trakcie szalonej domówki, stają w obliczu… końca świata! Czy uda im się odwrócić bieg wydarzeń i zapobiec apokalipsie? Zobaczymy! Chcielibyście zobaczyć Rihannę w tej komedii?

Piątek, 14. Czerwca 2013

fb custom audience

adform