Kim Kardashian urodziła córeczkę!

Miesiąc przed terminem?

Jedno z najbardziej oczekiwanych dzieci na świecie urodziło się w nocy z soboty na niedzielę! Kim Kardashian urodziła właśnie swoją pierwszą córeczkę. Chociaż cały świat obserwował jej zmagania w czasie ciąży, którą przechodziła dosyć ciężko, to podobno tym razem nie wpuściła kamer na salę porodową. Nie zabrakło za to taty jej dziecka – Kanye Westa!

Kim do informacji publicznej podawała, że termin porodu jest wyznaczony na połowę lipca. Wygląda więc na to, że maluch urodził się o miesiąc za wcześnie! Jednak jeden z informatorów stwierdził niedawno, że tak naprawdę Kim urodziła w terminie, a informacja o lipcu była kłamstwem. Według niego, Kardashianka w ten sposób chciała zapewnić sobie prywatność w tej szczególnej chwili. Podobno pod wpływem swojego chłopaka postanowiła usunąć się trochę z widoku publicznego i nie być przez cały czas w centrum uwagi… Zapowiedziała też, że przez pewien czas zamierza mniej pracować. Przypomnijmy, że w pierwszych miesiącach ciąży Kim nie odpuściła sobie ani na chwilę – pracowała nawet siedem dni w tygodniu i odbywała częste podróże. Dopiero kłopoty ze zdrowiem, coraz gorsze samopoczucie i ostrzeżenia lekarzy skłoniły ją do tego, by więcej uwagi poświęciła relaksowi i odpoczynkowi, niż swojej karierze zawodowej…

Według doniesień, mama i maleństwo mają się dobrze. Khloe Kardashian następnego dnia wrzuciła na Twittera informację: ‘Nawet nie próbuję opisać tego cudu, który stał się częścią naszej rodziny. Mama i dziecko są zdrowe i odpoczywają’. Dodała później, że więcej informacji pojawi się we właściwym czasie.

Trzymamy kciuki za całą rodzinę!

Poniedziałek, 17. Czerwca 2013

fb custom audience

adform