Jay-Z zapowiada nowy album...

...i ustala nowe zasady!

Jay-Z jest nie tyko muzykiem, ale także zdolnym biznesmenem. Dlatego, żeby osiągnąć sukces, nie raz musiał wykazać się kreatywnością… Tym razem również postanowił postawić na nową jakość i w oryginalny sposób wypromować swoją muzykę. Raper zapowiedział właśnie swój nowy, dwunasty już krążek, ‘Magna Carta Holy Grail’, a jego premiera zaplanowana jest na 7 lipca tego roku.

Niedawno podano informację, że podpisał kontrakt z Samsungiem Mobile na 20 milionów dolarów, i chociaż nie wiadomo oficjalnie wiele więcej na ten temat, to w związku z premierą jego płyty można śmiało założyć, że *umowa z Samsungiem będzie służyć promocji jego muzyki. *Tym bardziej, że Jay-Z pojawił się podczas krótkiego spotu wyemitowanego w przerwie niedzielnego meczu NBA, wspólnie z producentami: Timbalandem, Pharrellem Williamsem, Swizzem Beatzem i Rickiem Rubinem. Na klipie mówi on do nich m.in.: ‘musimy ustalić nowe zasady’.

Wiadomo też, że w ramach współpracy rapera z Samsungiem od 24 czerwca wszyscy użytkownicy Samusngów Galaxy w Ameryce będą mieli możliwość ściągnięcia na swój telefon specjalnej aplikacji. Pierwszy milion użytkowników uzyska darmowy dostęp do nowego krążka Jaya-Z, i to 72 godziny przed oficjalną premierą!

Jak myślicie, fajny pomysł na promocję?

Poniedziałek, 17. Czerwca 2013

fb custom audience

adform