Demi Lovato o Simonie Cowellu:

'Bywa bardzo okrutny!'

Demi Lovato i Simon Cowell po raz kolejny spotkali się w panelu jurorów amerykańskiego X Factora. Tym razem wraz z nimi jako jurorki zasiadły Paulina Rubio i Kelly Rowland. I chociaż to nie pierwsza edycja programu, w której Demi bierze udział, to wciąż czasem zdumiewa ją cięty język Simona!

W jednym z niedawnych wywiadów przyznała, że *początkowo była w szoku z powodu szczerości Cowella w stosunku do uczestników. Szczerości do bólu… *Dodała jednak, że jednocześnie ma świadomość, iż Simon zna się na rzeczy i wie, co robi. Więc chociaż to, co mówi często jest – delikatnie mówiąc – niezbyt miłe, to zazwyczaj po prostu ma rację!
‘Cokolwiek on ma do powiedzenia, jest to szczera prawda. Czasami się z nim nie zgadzam, ale przez większość czasu on mówi to, co sama chciałabym powiedzieć, tylko nie mogę, dosłownie fizycznie nie jestem w stanie – bo to takie wredne!’ – wyznała.

Jednocześnie jednak Lovato zdaje sobie sprawę, że jej głos również się liczy. __’On wie, o czym mówi i wie, co robi, i powie ci wszystko, nieważne, czy chcesz tego słuchać, czy nie’ __– powiedziała, dodając, że mimo tego koniec końców zawsze ma świadomość, że jego zdanie to tylko opinia – nawet jeśli poparta doświadczeniem.

A co wy o tym myślicie – juror powinien być surowy, czy Simon przegina?

Poniedziałek, 17. Czerwca 2013

fb custom audience

adform