Miley wspiera mamę w trakcie rozwodu...

...i martwi się o swoją młodszą siostrę

Niedawno pisaliśmy, że rodzice Miley Cyrus postanowili rozwieść się po dziewiętnastu latach małżeństwa. Podobno mama Miley, Tish Cyrus, złożyła papiery rozwodowe w zeszły czwartek. Jako przyczynę rozpadu małżeństwa podała ‘różnice nie do pogodzenia’. Co na to Miley? Podobnie, jak w przypadku swoich własnych osobistych spraw, tak i w tej sprawie nie wypowiadała się zbyt wiele publicznie. Najwyraźniej media społecznościowe i paparazzi tak bardzo dali jej się we znaki, że nie żartowała, mówiąc, że odtąd swoje życie prywatne zostawia tylko dla siebie…

Miley dała jednak na Twitterze do zrozumienia, że zamierza wspierać swoją mamę w tej trudnej sytuacji, a także – że martwi się o najmłodszą siostrę. Noah Cyrus ma dopiero 13 lat i jest jedyną nieletnią z całego rodzeństwa… Miley wrzuciła m.in. na Twittera fotkę z samochodu wspólnie z mamą i siostrą, a także z kolacji, na którą wybrała się z mamą. Do tego dodała komentarz: ‘Kolacja z najpiękniejszą mamą na świecie @tishcyrus’.

Podobno jednemu z dziennikarzy radiowych udało się zadać Miley parę pytań. Na pytanie, jak sobie radzi z tą sytuacją, odparła ponoć: ‘Dobrze. Nic mi nie jest. Mam się nieźle. O wiele bardziej martwię się o moją siostrę. Ona ma dopiero 13 lat’.

Fajnie, że Miley i jej mama wspierają się w kryzysowych sytuacjach, nie?

Poniedziałek, 17. Czerwca 2013

fb custom audience

adform