Jak Kim Kardashian nazwie dziecko?

Obstawiamy!

W sobotę Kim Kardashian na miesiąc przed terminem urodziła swoje pierwsze dziecko – córeczkę Kanye Westa. Szczęśliwa mama odpoczywa po porodzie, a czeka ją nie lada zadanie – wybór imienia na nowonarodzonej córki. A może już je wybrała?

Można się spodziewać, że będzie to imię na literę ‘K’. W rodzinie Kardashianów wszyscy noszą takie imiona – Kim, Kourtney, Khloe, Kendall, Kylie… Do tej litery ma na pewno sentyment i Kanye – bo przecież sam ma imię na ‘K’.

Twitter aż huczy od spekulacji i mniej lub bardziej poważnych porad dla Kim i Kanye w kwestii nazwania dziewczynki. ‘Czy ktoś przyjmuje zakłady w temacie imienia dziecka @KimKardashian i @kanyewest? Obstawiam #Donda albo #KueenWest!’ – napisał Perez Hilton.

Internauci proponują takie imiona jak Kayleigh, Kandy, Knar, Kollection lub jeszcze dziwniejsze kombinacje. Jeden z userów Twittera jest zdania, że dziewczynka powinna nazywać się Go, bo wówczas jej imię i nazwisko razem brzmiałyby ‘Go West’ (co jest tytułem piosenki Pet Shop Boys). Oj, oby Kim nie wykombinowała czegoś podobnego…

Jak sądzicie, jak Kardashian powinna nazwać swoją córeczkę? Wpisujcie w komentarzach swoje propozycje!

Poniedziałek, 17. Czerwca 2013

fb custom audience

adform