Amanda Bynes przeprasza Drake'a

Pożałowała obraźliwych wpisów na Twitterze

Aktorka Amanda Bynes poszła po rozum do głowy i przeprosiła Drake’a za obraźliwe wpisy, jakie publikowała pod jego adresem na Twitterze.

‘Chciałabym, żeby Drake zamordował moją waginę’ – napisała, by po chwili dodać kolejny wpis o tym, że raper jest jej zdaniem ‘brzydki’. O co tu w ogóle chodzi? Czy Amanda ma na pewno po kolei w głowie?

Chyba dotarło do niej, że trochę się wygłupiła. ‘Przepraszam za tweety o Drake’u, nie miałam na myśli tego, co napisałam. Mam nadzieję, że będziemy przyjaciółmi’ – napisała Amanda na Twitterze. Drake nie skomentował całej sytuacji.

Dochodzimy do wniosku, że z Amandą jest coś nie tak – to nie pierwszy raz, kiedy wulgarnie hejtuje inne gwiazdy na Twitterze. Obraziła Miley Cyrus pisząc, że jest brzydką laską. To samo napisała o aktorce Jenny McCarthy, dodając, że wygląda na 80 lat. Rihanna usłyszała od Amandy, że jest… oczywiście brzydka, a do tego jej imieniem można nazwać psa. Pereza Hiltona próbowała obrazić pisząc mu, że nikt nie chce uprawiać z nim seksu i powinien się zabić. Szkoda słów, prawda?

Amanda, mamy dla Ciebie jedną poradę – piłaś, nie pisz ;)

Poniedziałek, 17. Czerwca 2013

fb custom audience

adform