Jennifer Lopez i Antonio Banderas RAZEM?!

Spokojnie, tylko wystąpią w jednym filmie ;)

Jennifer Lopez *podpisała kontrakt na udział w filmie *bazującym na prawdziwej historii chilijskich górników, którzy w 2010 roku zostali na całe 69 dni uwięzieni pod ziemią w wyniku katastrofy w kopalni.

Hollywood Reporter donosi, że J.Lo będzie można podziwiać w filmie u boku takich gwiazd, jak Antonio Banderas. W projekcie weźmie udział także Martin Sheen – ojciec Charliego Sheena i słynny aktor.

Ostatnim filmem Jennifer był obraz zatytułowany ‘Parker’ – wcieliła się tam w rolę Jasona Stathama. Jako że Jen nie wróci już do Idola jako jurorka, będzie miała wiele czasu na występy na wielkim ekranie. Na pewno solidnie przygotuje się do roli w ‘The 33’. Nie wiadomo jeszcze, kogo dokładnie sportretuje – może żonę jednego z uwięzionych? Wiemy natomiast, że Antonio Banderas wystąpi w roli Mario Sepulvedy, górnika zwanego ‘Super Mario’.

*Film zagości na ekranach kin dopiero w 2014 roku. *Zdjęcia rozpoczną się na jesieni. Jesteście ciekawi, czy Jennifer poradzi sobie z rolą w filmie katastroficznym?

Wtorek, 18. Czerwca 2013

fb custom audience

adform