Katy Perry wciąż zakochana w Johnie Mayerze...

...ale nie wrócą już do siebie!

Katy Perry pojawiła się na okładce amerykańskiego Vogue’a i przy okazji powiedziała sporo w wywiadzie – zarówno o swoich planach zawodowych, jak i o… związkach. Przy okazji, wbrew częstym ostatnio plotkom, że coś ją łączy z Robem Pattinsonem, wyznała, że wciąż jest szaleńczo zakochana w swoim eks, Johnie Mayerze! Dlaczego więc nie są razem?

Katy przeżyła niemałą traumę z okazji swojego poprzedniego związku. Jej małżeństwo z Russelem Brandem zakończyło się rozwodem po 14 miesiącach. Ostatnio Katy wyznała, że nie rozmawiała ze swoim byłym mężem od czasu, gdy w grudniu 2011 dostała od niego smsa z informacją, że złożył pozew o rozwód… Nic dziwnego, że musiała się wtedy nieźle podłamać! Katy zapowiadała, że nie chce już angażować się w żadne poważniejsze relacje. Jednak *zeszłego lata poznała Johna Mayera… *Ich związek trwał kilka miesięcy i zakończył się wiosną tego roku. Perry wyznała: ‘Byłam szaleńczo w nim zakochana. Wciąż jestem w nim szaleńczo zakochana. Wszystko, co mogę powiedzieć o tej relacji, to że on ma piękny umysł. Piękny umysł, torturowaną dusza. Muszę się dowiedzieć, dlaczego przyciągam facetów po przejściach’.

Obecnie Perry skupia się na karierze zawodowej i wydaniu nowego krążka, następcy ‘Teenage Dream’ z 2010 roku. Katy wyznała, że chociaż ma na koncie wiele hitów, które pobiły listy przebojów, to wciąż zdarza jej się wątpić w siebie. ‘Czasem mam myśli w stylu: a może po prostu miałam szczęście, a może zmanipulowałam świat, żeby myślał, że siedem moich numerów było wartych pierwszego miejsca na liście?’. Na szczęście, jak sama dodała, te myśli mijają, gdy wraca do studia nagraniowego i bierze się do pracy.

Co Wy na to? Kibicujecie Katy?

Środa, 19. Czerwca 2013

fb custom audience

adform