Avril Lavigne: 'nie jestem dzika!'

Przyznała, że nie jest tak zwariowana, jak sądzą inni

Avril Lavigne szturmem zdobyła scenę i listy przebojów swoim hitem ‘Complicated’ w 2002 roku. Od tamtej pory nic już nie odebrało jej popularności, zwłaszcza wśród młodych i zbuntowanych odbiorców! Chociaż obecnie jest w bardzo poważnym i dorosłym momencie życia *(niedługo wychodzi za mąż), to wciąż wygląda jak szalona nastolatka! Ona sama jednak twierdzi, że ten *jej wizerunek to nieporozumienie.

‘Ludzie myślą, że jestem taką szaloną dziewczyną. Teraz i tak mówię więcej niż kiedykolwiek, bo jestem starsza i czuję się swobodniej z samą sobą. Ale kiedy byłam nastolatką, to była krótka piłka: tak albo nie’ – opowiadała.__ ‘Ludzie oczekują, że będę bardziej ekstrawertyczna albo zwariowana, bo taka jestem na swoich klipach – skaczę dookoła i śpiewam. Ale w rzeczywistości jestem o wiele bardziej cicha i spokojna. Kiedy gra muzyka, robię to dla tłumów. To część bycia showmenką. To jeden tryb w mojej głowie, a potem się przełączam, to jest ten drugi tryb’__ – dodała.

Wyznała też, że to jedna z przyczyn, dla których wyprowadziła się z L.A. – przestawienie się na ten ‘domowy’ tryb było dla niej tam trudne.__ ‘Byłam młoda, musiałam chodzić do klubów, być gwiazdą rocka, ale teraz mam 28 lat i jestem w innym momencie’.__

Kto by pomyślał – Avril cicha i spokojna? Umiecie to sobie wyobrazić?

Środa, 19. Czerwca 2013

fb custom audience

adform