Miley i Liam jednak razem!

Wybrali się na randkę...

Wreszcie wiadomo coś na temat związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha… Ci dwoje stali się od pewnego czasu bardzo tajemniczy i chronią swoje życie prywatne przed mediami i paparazzi. *Do tego stopnia, że wielu fanów nie wiedziało, czy oni w ogóle są jeszcze razem! I chociaż wiele wskazuje na to, że ich ślub, planowany jeszcze na ten rok, na razie się nie odbędzie, to *nadal są parą. W dodatku Miley dumnie nosiła na palcu swój pierścionek zaręczynowy!

Miley i Liam pokazali się razem publicznie pierwszy raz od pięciu miesięcy. Paparazzi przyłapali ich na randce – wybrali się do kina. Podobno nawet wiadomo, jaki wybrali film – ‘Człowiek ze stali’. Miley trzymała swojego narzeczonego za ramię, a on objął ją za plecy.

Cyrus przeżywa teraz mocno rozwód swoich rodziców. Chociaż w jednym z wywiadów zapewniła, że ma się dobrze i bardziej martwi się o swoją młodszą siostrę, niż o siebie, to informator z jej otoczenia twierdzi coś innego. Podobno Miley jest bardzo związana z obojgiem rodziców. I chociaż od dawna mieli w związku różne wzloty i upadki, to nie traciła nadziei, że wszystko się jakoś poukłada. Ponoć to właśnie dlatego potrzebuje teraz Liama jeszcze bardziej niż kiedykolwiek… Na szczęście wszystko wskazuje na to, że może liczyć na jego wsparcie!

Kibicowaliście im, czy wolelibyście, żeby zerwali?

Środa, 19. Czerwca 2013

fb custom audience

adform