Zmarł James Gandolfini!

Aktor miał 51 lat...

Hollywood pogrążyło się w żałobie po tym, jak rozeszła się wiadomość o* śmierci aktora, Jamesa Gandolfiniego.* Miał dopiero 51 lat… Gandolfini w ostatnich latach znany był przede wszystkim z roli Tony’ego Soprano w słynnym serialu ‘Rodzina Soprano’. Zagrał jednak również m.in. w takich produkcjach, jak ‘Wszyscy ludzie króla’, ‘Człowiek, którego nie było’ czy ‘Ostatni bastion’.

Nie tylko publiczność jest wstrząśnięta i zasmucona tą nieoczekiwaną stratą, lecz także jego koledzy po fachu!* Wiele gwiazd uczciło pamięć Jamesa*, dając jednocześnie wyraz swojej żałobie, poprzez wpisy na serwisach społecznościowych. Większość z nich nie ukrywa, że uważa Gandolfiniego za jednego z najwybitniejszych aktorów naszych czasów!

*Jerry Ferrara: *__’Ś.p. James Gandolfini. Jeden z najwspanialszych aktorów naszego pokolenia’.__

Olivia Wilde:__ ‘James Gandolfini był uprzejmym, zabawnym, cudownym człowiekiem. Mam wielkie szczęście, że z nim pracowałam. Przesyłam wyrazy miłości dla jego rodziny. Co za smutny, smutny dzień’.__

Susan Sarandon: ‘To takie smutne, stracić Jamesa Gandolfiniego. Jednego z najsłodszych, najzabawniejszych, najbardziej wielkodusznych aktorów, z jakimi kiedykolwiek pracowałam’.

Ewan McGregor: ‘Jezu. Świat właśnie stracił jednego ze wspaniałych aktorów. James Gandolfini odszedł. Kondolencje dla jego rodziny. Co za talent. Jestem zasmucony’.

Pauly D: ‘Wow ś.p. James Gandolfini!!!! Moje ulubione show spośród wszystkich ’Rodzina Soprano’, moje serce i modlitwy idą do twoich bliskich’.

Mia Farrow: ‘okropne okropne wieści. Będzie nam brakować Jamesa Gandolfiniego. Był wspaniałym aktorem. Naprawdę wspaniałym’.

To tylko niektóre z wielu, bardzo wielu wypowiedzi w podobnym tonie. Gandolfini najprawdopodobniej zmarł wskutek zawału w nocy ze środy na czwartek. Nikt jednak nie był przygotowany na taką wiadomość – wcześniej nie było żadnych informacji o złym stanie zdrowia aktora…

A wy – pamiętacie Tony’ego z ‘Rodziny Soprano’?

Czwartek, 20. Czerwca 2013

fb custom audience

adform