Biebs ostro zasuwa!

Nowa muzyka, koncerty i film jeszcze w tym roku

Biebs właśnie poinformował na Twitterze swoich fanów, że ‘skupia się’ na pozostałych miesiącach tego roku. *Co planuje? Okazuje się, że całkiem sporo! Beliebersom obiecał m.in. *nową muzykę i nowy film…

Nic dziwnego, że chce się skoncentrować przede wszystkim na karierze – ostatnio wszyscy skupiali się na nim raczej z innych powodów. Relacja z Seleną Gomez, kolejne afery, wpadki – to bardziej tego typu sprawy interesowały paparazzich. Justin jednak zawsze podkreśla, że uważa się przede wszystkim za artystę, dlatego też to właśnie tę artystyczną stronę swojej działalności podkreśla najbardziej.

Justin zatwittował:__ ‘Reszta światowej trasy, film i #NOWAMUZYKA wszystko nadchodzi w tym roku! Nigdy nie przestaję pracować. #skupiony’.__ Biebs zatem nie tylko wyda muzykę i kolejny film, ale też dalej będzie koncertować. W swoim oświadczeniu na Twitterze poinformował fanów o kolejnych datach swoich występów. Jego kolejne, właśnie ogłoszone koncerty odbędą się w Australii i Nowej Zelandii w listopadzie i grudniu. Niedawno Justin zapowiedział też swój najnowszy singiel ‘Heartbreaker’, który Beliebersi dostaną do rąk również jeszcze w tym roku!

Cieszycie się, że Biebs jednak nie robi sobie zawodowej przerwy?

Piątek, 21. Czerwca 2013

fb custom audience

adform