J.Lo: młodsi faceci są OK

Nie przeszkadza jej kilkanaście lat różnicy

Jennifer Lopez ostatnio w wywiadzie broniła idei umawiania się ze sporo młodszymi facetami. Czemu jej to nie przeszkadza? Zapewne dlatego, że *sama ma chłopaka młodszego o… prawie 18 lat! *Tancerz Casper Smart ma 26 lat, podczas gdy J.Lo – 43.

Jeśli chodzi o różnicę wieku, Lopez stwierdziła ze śmiechem, że w ogóle jej to nie przeszkadza. No cóż, nic dziwnego… Można by raczej zaryzykować stwierdzenie, że młody wiek Caspera zapewne jest jedną z rzeczy, które Jenny uwielbia w nim najbardziej!

Jednak oprócz romansowania z młodszymi facetami, J.Lo ma także o wiele ważniejsze i ‘doroślejsze’ zadanie – *dwójkę dzieci. *Jej pięcioletnie bliźniaki, Max i Emme, obecnie weszły w fazę zadawania trudnych pytań na każdy temat.

__’To strasznie zabawne, gdy ktoś cię przyłapie w tej sytuacji. Wiesz, że twoja mama przez to przechodziła, teraz ty przez to przechodzisz. A ja nie wiem, co im wtedy powiedzieć! Ale później czuję, że Bóg podpowiada mi słowa’ __– wyznała. Dodała też, że trudne pytania od dzieciaków często sprawiają, że czuje się strasznie głupia, zwłaszcza, gdy akurat jej znajomi są w pobliżu! Najważniejsze jednak to umieć wybrnąć z sytuacji…

A wy co myślicie o związkach z dużą różnicą wieku? Mają szanse przetrwać?

Piątek, 21. Czerwca 2013

fb custom audience

adform