Ed Sheeran kręci z Seleną?!

Podobno stoi za tym... Taylor Swift!

Taylor Swift nie jest największą fanką Justina Biebera – to nie jest chyba dla nikogo tajemnicą. Najlepszym na to dowodem był filmik zza kulis jednej z imprez, gdy Selena podeszła do swojego eks, pocałowała go w policzek i chwilę rozmawiali – Tay zareagowała na to wymowną miną pełną zniecierpliwienia. Nic więc dziwnego, że skoro tylko Sel pogodziła się z Biebsem na dobre i podobno postanowiła dać mu kolejną szansę, Tay zdecydowała się działać! *Chociaż to właśnie ją podejrzewano o romans z Edem Sheeranem, obydwoje stanowczo zaprzeczają, twierdząc, że są tylko bliskimi przyjaciółmi. A jak to jest z Seleną? Taylor postanowiła *zapoznać ze sobą dwoje swoich przyjaciół…

Już wcześniej w tym miesiącu Sheerana widziano, jak wychodził z domu Sel. Miał ze sobą gitarę, więc można się spodziewać, że ci dwoje rozważali jakąś współpracę muzyczną. Jednak czy tylko muzyczną? Jeden z informatorów z ich otoczenia twierdzi, że* łączy ich coś więcej.* __’Ona jest już chora od zajmowania się Justinem, jakby był jej dzieckiem. To taka miła odskocznia od tej dramy’ __– powiedział.

Inny z informatorów stwierdził z kolei: ‘Łączy ich przyjaźń, mają otwarte umysły. On jest wrażliwy i słodki, i ma o wiele głębszą osobowość niż Justin’. Podobno też Ed niedawno sam powiedział, że nie miałby nic przeciwko umówieniu się z Sel!

Jak wam się wydaje, pasują do siebie?

Piątek, 21. Czerwca 2013

fb custom audience

adform