Znamy imię córki Kim Kardashian!

Nazwali dziecko... Północny Zachód?!

Po wywołaniu wielu kontrowersji, plotek i domysłów, Kardashianowie najwyraźniej w końcu pozwolili, by wypłynęła informacja o tym, jakie imię będzie nosić córka Kim i Kanye. Chociaż media ścigały się ostatnio w wymyślaniu propozycji – zarówno sensownych, jak i dość absurdalnych, to ostatecznie zwyciężyła jedna z tych… dziwaczniejszych wersji.

Córka Kardashianki będzie nosić imię North, co w połączeniu z nazwiskiem Kanye będzie brzmiało ‘North West’. Oznacza to ‘Północny Zachód’. Co jej rodzice mają przez to na myśli – nie wiadomo. Dość, że nieprawdziwe okazały się plotki, jakoby ich córka miała nazywać się Kaidence Donda West na cześć zmarłej mamy Kanye. Nieprawdą także okazało się, że zamierzają trzymać się specyficznej tradycji klanu Kardashianów, dzięki której wszyscy mają imiona rozpoczynające się na literę ‘K’…

Imię ‘North West’ zostało ujawnione przez zagraniczne media, które dotarły nawet do aktu urodzenia małej North. Podobno informacje te zostały potwierdzone przez osoby z bezpośredniego otoczenia Kanye i Kim. Imię to pojawiało się wśród propozycji i domysłów w mediach, ale w większości przypadków traktowane było jako… żart!

A wy co myślicie o nazwaniu dziecka ‘Północny Zachód’?

Poniedziałek, 24. Czerwca 2013

fb custom audience

adform