Snooki broni Kimye...

...walcząc z hejterami na Twitterze

Jak myślicie, jak mogła zareagować Snooki na wieść o tym, że córeczka Kim Kardashian i Kanye Westa będzie się nazywać North West, czyli Północny Zachód? Chociaż większość osób w necie* wyśmiewa to imię* i w sieci aż się roi od niemiłych, albo wręcz chamskich komentarzy, Kim i Kanye mają też swoich obrońców… A wśród nich oczywiście Snooki!

‘Ludzie są TAK BARDZO złośliwi, uważam, że North West to fantastyczne [imię], Kimye’ – napisała Snooki na swoim Twitterze. Tym samym ściągnęła na siebie uwagę wielu hejterów. Z obrzucania wyzwiskami Kim i Kanye, chętnie przerzucili się na nią.

‘Co jest z tobą nie tak?’ – to był jeden z łagodniejszych komentarzy. Snooki nie straciła pewności siebie i odpisała po prostu:__ ‘Wiele rzeczy’__. Ktoś inny z kolei skomentował jej post słowami ‘I to mówi ktoś o pseudonimie Snooki…’. Sama zainteresowana odparła: ‘Lol nie mogę się z tym kłócić’. Jeden z komentatorów zasugerował, że* Snooki po prostu podlizuje się Kardashiance i jej chłopakowi. *__’Nie podlizuję się nikomu. To ich dziecko, ich sprawa. Czuję się źle, widząc, że muszą się nasłuchać tylu niemiłych słów’__ – odpisała Snooki.

Oczywiście, tego typu komentarzy było o wiele więcej, ale Snooki cały czas broniła nie tylko samej siebie, lecz także rodziców małej North.

A wy zgadzacie się ze Snooki, czy faktycznie przesadzili z tym imieniem?

Wtorek, 25. Czerwca 2013

fb custom audience

adform