Chłopaki z The Wanted są fanami Biebsa?

'Mógłby być szóstym członkiem zespołu!'

Niedawno chłopaki z The Wanted wyjawili, że przy okazji pracy nad swoim nowym krążkiem* współpracowali m.in. z Ritą Orą i Justinem Bieberem.* Niedawno Nathan opowiedział nam, jak doszło do współpracy z Biebsem!

‘Nie wiem, co możemy, a czego nie możemy powiedzieć. Ale poszedłem do busu Justina, a byłem dość zmęczony po jednym z koncertów, gdzie supportowaliśmy Justina, i reszta chłopaków poszła na imprezę z Lindsay Lohan i Edem Sheeranem. Więc oni byli w jednym busie, a ja skończyłem w busie Justina; było tam duże studio, a on powiedział, żebym posłuchał jednego z kawałków i powiedział, co myślę. Byłem pod ogromnym wrażeniem i stwierdziłem ’stary, to powinien być twój kolejny singiel, *to jest zajebiste’*. A kilka tygodni później on podszedł i powiedział ‘pamiętasz tę piosenkę, która tak ci się spodobała? Jest twoja.’’ – wyznał.

Zapytany, czy głos Justina również pojawi się na ich krążku, Nathan przyznał: ‘Nie wiemy, wciąż z nim rozmawiamy i próbujemy ustalić, jak on to widzi’. Dodał, że być może Biebs zaśpiewa po prostu jedną zwrotkę albo refren. Podczas wywiadu zażartował też, że Bieber mógłby być szóstym członkiem zespołu. ‘Byłby więcej niż mile widziany, byłoby wspaniale’ – powiedział.

Co o tym myślicie? Biebs pasowałby do The Wanted?

Wtorek, 25. Czerwca 2013

fb custom audience

adform