Emma Watson w 'Teen Vogue'

Wciąż stresuje ją czerwony dywan!

Emma Watson pojawi się na sierpniowej okładce ‘Teen Vogue’. O czym opowiadała w wywiadzie? Między innym o tym, że nadal nie czuje się pewnie na czerwonym dywanie! *Chociaż na planie filmowym pojawiła się po raz pierwszy jeszcze jako mała dziewczynka – i od razu została gwiazdą – Emma przyznaje, że *wciąż nie przyzwyczaiła się do końca do wszystkiego, co wiąże się ze sławą.

Zapytana o swój sukces, który rozpoczął się od serii filmów o Harrym Potterze, Emma powiedziała:__ ‘Myślę, że w pewien sposób, podczas pracy na planie, byłam bardzo chroniona, bo pracowałam cały czas. Wsiadałam do samochodu, szłam na plan, wracałam do domu…’.__ Dodała też, że wciąż czasami czuje się przytłoczona podczas wielkich gali. ‘Zdarza się, że *nie czuję się zbyt pewnie, pojawiając się na czerwonym dywanie. *Dlatego zawsze miło jest zabrać ze sobą przyjaciół, zwłaszcza, że uwielbiam ich reakcje. To nie jest normalne, gdy wychodzisz z samochodu i jakieś 80 osób krzyczy coś do ciebie, a kiedy oni stwierdzają, że to szaleństwo, czuję się trochę normalniej’.

Czego może brakować gwieździe, której rówieśniczki mogą tylko zazdrościć takiego życia?__ ’Planu’__ – stwierdziła Emma. Tak bardzo chciałabym móc mieć plan. Lubię być zorganizowana, wiedzieć, co mnie czeka, a w tej branży to jest niemożliwe w żaden sposób. Nigdy nie wiesz, kiedy prace nad filmem się rozpoczną’.

Na okładce i fotkach z sesji Emma jak zwykle wygląda *zabójczo… i bardzo naturalnie! *Chociaż już dawno nie jest małą dziewczynką, nie stara się na siłę, by wyglądać sexy. Na zdjęciach ma delikatny makijaż, włosy zaczesane do tyłu, a ubrana jest stylowo i z klasą. Nie jest to specjalnie skandaliczny czy zwracający uwagę wizerunek, ale za to bardzo dla niej typowy!

A wam jak się podoba wyważony i stylowy imidż Emmy?

Czwartek, 27. Czerwca 2013

fb custom audience

adform