Paparazzi przerażają córkę Halle Berry

Nie chce nawet chodzić do szkoły!

Halle Berry publicznie okazała swoje poparcie dla zaostrzenia prawa w Kalifornii – nowe przepisy mają mocno ograniczyć działalność paparazzich. Halle, która obecnie jest w drugiej ciąży, napisała nawet specjalne oświadczenie dla stanowego Komitetu Bezpieczeństwa Publicznego Zgromadzenia, ujawniając m.in., że jej córka Nahla jest przerażona z powodu paparazzich.

‘Moja córka nie chce nawet chodzić do szkoły, bo wie, że ’ci ludzie’ będą tam ją obserwować. Wyskakują nagle z krzaków, zza samochodów i nie wiadomo skąd jeszcze, i oblegają te dzieci, by tylko zrobić im zdjęcie – powiedziała. Dodała też, że Nahla dodatkowo zdenerwowała się po tym, jak w kwietniu paparazzi próbowali wszcząć bójkę z Halle i jej narzeczonym na lotnisku. __’*Próbowali pobić się z moim narzeczonym, bo gdyby wtedy zrobili zdjęcie, dostaliby za nie jeszcze więcej pieniędzy. Nahla pytała: *’Mamo, czy oni nas zabiją?’ Nie zasnęła aż do trzeciej nad ranem, nie mogła przestać o tym myśleć o nie mogła zrozumieć, co się stało’ __– opowiada Berry.

Córka Halle ma dopiero pięć lat… Biorąc pod uwagę, że pojawia się coraz więcej takich przypadków, to chyba naprawdę dobrze, że prawo ma zostać zaostrzone!

Czwartek, 27. Czerwca 2013

fb custom audience

adform