Zayn ma nową dziarę!

Wytatuował sobie... Perrie?

Zayn Malik z One Direction ma kolejną nową dziarę! A tatuażysta, który ją wykonał, John Garancheski, potwierdził w wywiadzie, że tatuaż Zayna to podobizna jego dziewczyny, Perrie Edwards… Zayn pojawił się niedawno w salonie tatuażu w Maryland razem z kolegami z zespołu, Louisem Tomlinsonem i Liamem Payne’em. Jak powiedział nam Garancheski: ‘Byli tacy zwyczajni, to bardzo miłe chłopaki. Byli super cool’.

‘Przyszli i mieli kilka pomysłów na to, co chcą sobie zrobić. Louis i Zayn w końcu zdecydowali się na tatuaże. Liam miał jakieś pomysły, ale nie był super przekonany. W końcu poszedł połazić po mieście’. – dodał.

Szczególnie Zayn miał dość specyficzny pomysł. Chciał na ramieniu wytatuować sobie kobiecą postać na wzór swojej dziewczyny –__ ‘jakby jej komiksową wersję’__. Garancheski bał się, że nie wystarczy mu czasu na wykonanie tego zadania. ‘Pokazał mi zdjęcie swojej dziewczyny, Perrie, i stwierdził: ’chcę żeby to wyglądało jak ona, ale żeby to nie była ona, żeby to była komiksowa wersja jej’’ – wspomina tatuażysta.

Ostatecznie wszystko razem trwało kilka godzin. Musiał mieć pewność, że wykona dobrą robotę, bo wiedział, że wszyscy poświęcą dużo uwagi nowej dziarze Zayna.

Niestety nie mamy jeszcze fotki, ale jesteśmy mega ciekawi, jak wygląda komiksowa Perrie na ramieniu Zayna! A wy?

Piątek, 28. Czerwca 2013

fb custom audience

adform