Alicia Keys rozpala świat! Koncert pod patronatem MTV - już w tę niedzielę!

Koncert pod patronatem MTV - już w tę niedzielę!

Alicia Keys wystąpi na Stadionie Miejskim w Poznaniu już w tę niedzielę (30 czerwca). MTV jest jednym z patronów tego wspaniałego wydarzenia muzycznego, dlatego też postanowiliśmy wrzucić tutaj garść informacji organizacyjnych dla tych, którzy wybierają się na koncert!

Pamiętajcie, że:

Dojazd na koncert będzie możliwy m.in. dzięki specjalnej linii tramwajowej 30, kursująca na trasie DWORZEC PKS – Matyi – Roosevelta – Grunwaldzka – STADION MIEJSKI.

Na teren koncertu nie można wnieść m.in aparatów fotograficznych,parasoli z metalowym zakończeniem,kasków motocyklowych,butelek i naczyń wykonanych z twardych materiałów,napojów alkoholowych i środków odurzających. Bagaże podręczne będzie można zostawić w depozycie przy trubunie III, przy kasie nr 2 (opłata 20 zł).

Od godz.13:00 będzie działało 20 stoisk cateringowych przed głównym wejściem.

Obecnie bilety dostępne są w sieciach sklepów EMPIK, Media Markt i Saturn (do soboty, 29.06) oraz do niedzieli w kasie na terenie Stadionu Miejskiego (w piątek w godz. 10:00-18:00, w sobotę od 10:00 do 20:00, a w dniu koncertu od 10:00). W kasie można płacić wyłącznie gotówką.

*Więcej informacji: www.koncertaliciakeys.pl

Życzymy świetnej zabawy i rewelacyjnej atmosfery na koncercie Alicii Keys! *

Piątek, 28. Czerwca 2013

fb custom audience

adform