Rob Pattinson ma nową dziewczynę?

Przyłapany przez paparazzich z kolejną laską!

Od kiedy Robert Pattinson na dobre rozstał się z Kristen Stewart, sporo osób obstawia, z kim teraz przystojniak zacznie się spotykać. Do niedawna portale plotkarskie przekonywały, że szykuje się* płomienny romans aktora z Katy Perry,* jego bliską przyjaciółką. Wygląda jednak na to, że były to tylko wyssane z palca plotki, zwłaszcza że Katy coraz częściej widywana jest ze swoim eks, Johnem Mayerem.

Tymczasem paparazzi sfotografowali niedawno Roba, *jak jechał samochodem *z tajemniczą rudowłosą dziewczyną. Przemieszczali się po okolicy, w której mieszka Pattinson w L.A. Co ciekawe, na pace samochodu zapakowany miał… stół ping-pongowy. Ich zdaniem dziewczyna bardzo przypominała Kristen, choć nie była to ona… Czyżby więc Rob miał swój ściśle określony ulubiony typ urody? A może wciąż tęskni za swoją eks?

Żeby było ciekawiej, zdaniem niektórych rudą dziewczyną okazała się… wnuczka Elvisa Presleya, Riley Keough. Jeśli to faktycznie ona, to wygląda na to, że nieźle znają się również z Kristen – dziewczyny spotkały się na planie ‘The Runaways’…

Jak myślicie? Wnuczka Elvisa byłaby dobrą partą dla Roba?

Wtorek, 02. Lipca 2013

fb custom audience

adform