Ed Sheeran miał problemy z wydaniem płyt?

Wytwórnie go nie chciały!

Ed Sheeran wyznał w niedawnym wywiadzie, że w przeszłości był nieraz odrzucany przez wytwórnie, które nie chciały wydawać jego piosenek. Dlaczego? Okazuje się, że powód nie miał wiele wspólnego z jego talentami muzycznymi. Chodziło o to, że jest __’pulchny i rudy’…__

Chociaż teraz jego nazwisko jest znane na całym świecie i nie brakuje mu zagorzałych fanek, a także podróżuje z koncertami z Taylor Swift, to najwyraźniej kiedyś sporo osób mocno wątpiło w to, że odniesie sukces. Ed jednak udowodnił, że nie trzeba być typem hollywoodzkiego przystojniaka, żeby dotrzeć do innych ludzi ze swoją muzyką.

‘Każda kolejna wytwórnia, w której się pojawiałem, mówiła mi, że ta piosenka nie jest hitem, że to nie wypali, a fakt, że jestem pulchny i rudy nie jest dla nich dobrym ’narzędziem marketingowym’’ – powiedział Ed w wywiadzie. Dodał, że mimo tego nigdy się nie poddał. ‘Udało mi się zachować wiarę w siebie dzięki temu, że wiedziałem, że nie jestem dobry w niczym innym, więc co innego miałby robić… Poza tym, przy całym moim wyglądzie i piosenkach, które odrzucały wytwórnie, wiedziałem, że tak naprawdę ważne jest, żebym pozostał sobą’.

Fajnie, że nigdy się nie poddał. O to chodzi. Jeśli naprawdę czegoś chcesz – możesz to zrobić!

Wtorek, 02. Lipca 2013

fb custom audience

adform