Kristen Stewart na pokazie Chanel -

Pokazała, że nadal rządzi!

Kristen Stewart najwyraźniej zaczyna wychodzić z żałoby po nieudanym związku z Pattinsonem. Gwiazda jeszcze niedawno nie chciała w ogóle wychodzić z domu, a gdy spędzała na mieście czas ze znajomymi, prezentowała się dość niedbale w zwykłych t-shirtach i z nieuczesanymi włosami. Jednak bunt Kristen w stosunku do hollywoodzkiego światka nie jest niczym nowym – na szczęście* gdy przychodzi co do czego, aktorka umie zamienić trampki i dżinsy na coś bardziej wyjściowego*, a wychodzi jej to świetnie – na imprezach jest jedną z bardziej stylowych gwiazd!

Ostatnio Stewart po raz pierwszy od rozstania pokazała się oficjalnie. Pojawiła się na pokazie Chanel Haute Couture podczas paryskiego Fashion Weeka, *nic więc dziwnego, że musiała wyglądać obłędnie. I udało jej się to w stu procentach! Nawet jeśli zabolało ją, że jej eks randkuje z jej dawną koleżanką z planu, to nie dała niczego po sobie poznać. Wyglądała *bardziej sexy niż kiedykolwiek w czarnych krótkich szortach i białym żakiecie, pokazując swoje długie i superzgrabne nogi. Do tego dobrała skórzane, czarne rękawiczki bez palców, mocny makijaż i zaczesane na gładko włosy.

Nie tylko pokazała, że ma klasę, ale też wybrała* kreację z pazurem! *Wygląda na to, że wbrew temu, co piszą o niej portale plotkarskie, Kristen wcale nie zamierza się tak łatwo poddać i pogrążyć w depresji…

A wam jak się podoba taka zadziorna Kristen? Rob ma czego żałować, nie?

Środa, 03. Lipca 2013

fb custom audience

adform