Pattinson ma 'wreszcie normalny' związek?

Podobno jego relacja z Riley jest inna niż z Kristen...

Robert Pattinson podobno* spotyka się z wnuczką samego Elvisa Presleya!* Był niedawno widziany z Riley Keough, czym od razu wywołał plotki o swoim nowym romansie. I chociaż to nadal nie są oficjalne informacje, to pojawili się już świadkowie, którzy podobno znają szczegóły ich relacji…

Jeden z informatorów twierdzi, że Rob faktycznie spotyka się z Riley, i że *ci dwoje mają ‘wreszcie normalną’ relację. *Po jego trzyletnim związku z Kristen, który nazwał ‘celebryckim’, jest to ponoć dla niego miła odmiana, a Pattinson jest o wiele szczęśliwszy.

‘[Robowi] bardzo się podoba, że Riley nie jest zaabsorbowana życiem celebrytki, a właściwie, że tak naprawdę nawet nie jest celebrytką. Niektórzy członkowie jej rodziny to celebryci’ – twierdzi informator. ‘Tak naprawdę Riley może wejść do sklepu i nikt nawet nie wie, kim ona jest. Rob cieszy się faktem, że ich wspólne życie jest bardziej normalne. Jego relacja z Kristen przypominała bardziej sytuację Bena Afflecka i J.Lo. Za wiele w tym było na pokaz. Riley to fajna dziewczyna, która pozwala Robowi być sobą’.

Co myślicie o Riley? Pasuje do Roba?

Środa, 03. Lipca 2013

fb custom audience

adform