One Direction ujawnili okładkę!

Zobacz grafikę do 'Best Song Ever'

Czy nowy singiel One Direction, ‘Best Song Ever’, będzie faktycznie ich najlepszą piosenką w historii? Tego jeszcze nie wiemy. Chłopaki jednak dbają o to, by podgrzewać atmosferę przed premierą kawałka. Tym razem udostępnili fanom okładkę swojego niecierpliwie wyczekiwanego numeru. *Grafika pojawiła się na Twitterze i składa się m.in. z kilku fotek. Te z kolei pochodzą z filmu o 1D, ‘This Is Us’. *Sama okładka utrzymana jest w trzech barwach: białej, czarnej i czerwonej. Film chłopaków pokaże fanom przede wszystkim ich rzeczywistość koncertową podczas ostatniej trasy…

‘Best Song Ever’ pojawi się także jako muzyczne tło tego filmu.* Kawałek już został określony jako ‘niezapomniany klasyk modern-popowy’.* Przy jego produkcji z One Direction współpracowali m.in. Ed Drewett, Wayne Hector, John Ryan i Julian Brunetta.
Chłopaki pracują też nad teledyskiem do piosenki. I chociaż na razie nie wiadomo wiele o klipie – poza faktem, że kręcili go podczas amerykańskiego odcinka swojej trasy koncertowej – to szykuje się niezłe wideo! Przygotowania widział bowiem Simon Cowell i pochwalił chłopców z 1D. Oznajmił, że klip do ‘Best Song Ever’ będzie najlepszym wideo chłopaków w historii!

Czekamy z niecierpliwością, a wy?

Piątek, 05. Lipca 2013

fb custom audience

adform