Britney Spears pracuje nad nowym krążkiem...

...który będzie dla niej bardzo osobisty!

Ostatni krążek, ‘Femme Fatale’, Britney Spears wydała w 2011 roku, a teraz* pracuje nad kolejnym, już ósmym albumem. Nie podała na razie jego tytułu ani planowanej daty premiery, ale za to zdradziła fanom, czego mogą się spodziewać w jej nowych kawałkach. Piosenkarka *przyznała, że nowy album będzie dla niej najbardziej osobisty w całej karierze.

Britney miała sporą przerwę między albumem wydanym w 2008 roku a tym ostatnim, z 2011. Zmagała się przez pewien czas z dużymi problemami osobistymi, ale na szczęście ostatecznie wyszła na prostą i, jak sama mówi,* ‘odzyskała swoje życie’*. Wzięła też udział jako jurorka w programie ‘X Factor’, co pozwoliło jej pokazać się ponownie w świecie show-biznesu i odzyskać popularność. Teraz jej nowy krążek znowu jest wyczekiwany przez fanów z niecierpliwością!

Oprócz swoich trudnych przeżyć, Brit ma też za sobą już kilka lat dojrzewania jako mama dla dwóch synków, Jaydena Jamesa i Seana. Być może więc również o swoim macierzyństwie opowie w nowych piosenkach!

Jesteście ciekawi nowych kawałków Britney?

Piątek, 05. Lipca 2013

fb custom audience

adform