Kanye jest przewrażliwionym tatą?

Ciągle boi się o zdrowie córki...

Media i fani wciąż nie nudzą się tematem życia rodzinnego Kim Kardashian i Kanye Westa. Chociaż ci dwoje zeszli trochę z widoku, wciąż nie brakuje spekulacji na temat tego, jak rodzą sobie jako świeżo upieczeni rodzice. Na razie większość plotek dotyczy faktu, że obydwoje są zachwyceni swoją nowonarodzoną córeczką, North West.

Podobno jednak Kanye stał się troskliwym tatą… aż do przesady! Jeśli wierzyć informatorom, raper nieustannie trzęsie się o życie i zdrowie córki.__ ‘On się bez przerwy zamartwia o nią’__ – mówi jeden z nich. Płaci lekarzowi, by przychodził codziennie i sprawdzał, czy z małą na pewno wszystko jest w porządku’. Dodał jednak, że chociaż Kanye jest bardzo troskliwy, to… wcale nie pali się do zmieniania pieluch!__ ‘Jeszcze tego nie robił, ale Kim to nie przeszkadza’__ – powiedział informator.__ ‘Oni są bardzo czuli. Widać po nich, że są pełni prawdziwej miłości’.__

Podobno także Kanye planuje wydać nową muzykę, w której podzieli się z fanami swoją ogromną radością. ‘Kanye wypuści nowy kawałek, jak będzie gotowy. Na razie jest zajęty Nori, powiedział mi, że nie sypia, ale się tym nie przejmuje’.

Fajnie, że tak im się układa, nie?

Poniedziałek, 08. Lipca 2013

fb custom audience

adform