Taylor Swift o swoich piosenkach -

Pozwalają jej pozbierać się po rozstaniu

Taylor Swift znana jest z tego, że lubi randkować ze znanymi facetami, a gdy jej relacje z nimi się rozpadają, pisze na ten temat piosenki. Nie wszyscy są tym faktem zachwyceni – większość jej byłych wolałaby raczej, by kawałki, które ich dissują, nie stawały się wielkimi hitami… Tay jednak nic sobie z tego nie robi! Sama w wywiadach twierdzi, że wcale nie leci na sławę, lecz po prostu celebryci ją najczęściej podrywają. Dodaje też, że wcale nie jest uzależniona od związków, a wręcz przeciwnie – coraz częściej myśli, że pisane jest jej życie singielki.

Tym razem Taylor opowiedziała w wywiadzie, po co pisze piosenki o swoich byłych. ‘Myślę, że kiedy się ma złamane serce, potrzebuje się muzyki bardziej, niż kiedykolwiek’ – oznajmiła.

‘Jest coś pięknego w ludziach, którzy mają złamane serce; więcej rozmyślają o pewnych rzeczach’ – dodała. ‘Kiedy piszesz piosenkę o tym, o czym myślisz…* to cię zaspokaja i pomaga ci iść dalej’.*

Swift dodała, że pisanie tych numerów zwyczajnie pomaga jej poradzić sobie z natłokiem emocji po rozstaniu. Przypomnijmy, że jej ostatnim chłopakiem był Harry Styles, a jeden z przebojów Tay,__ ‘I Knew You Were Trouble’__, był właśnie o nim! Chociaż od tamtej pory minęło już parę ładnych miesięcy, jak dotąd Taylor nie przedstawiła światu żadnego nowego chłopaka.

Jak myślicie, może faktycznie zostanie singielką na dobre?

Poniedziałek, 08. Lipca 2013

fb custom audience

adform