Taylor Swift ma kogoś?

Podobno świętowała 4 lipca z aktorem

Taylor Swift* świętowała ostatnio 4 lipca*, otwierając swój luksusowy dom na Rhode Island dla swojej ‘rodziny z trasy’, czyli ekipy z trasy koncertowej. Niektórzy twierdzą jednak, że jej tancerze i cała świta nie byli jedynymi gośćmi z okazji Dnia Niepodległości. Podobno był tam także facet, z którym Tay kręci!

A wygląda na to, że impreza była naprawdę wesoła. Goście mieli do dyspozycji m.in. dostęp do plaży, grilla i bawili się w malowanie ciała. Sama Swift napisała na swoim blogu: ‘Spóźnione życzenia szczęśliwego 4 lipca. *Dzień Niepodległości to jedno z moich ulubionych świąt w całym roku. *Tym razem moja ’trasowa rodzina’ dołączyła do mnie na plaży i chcę wam pokazać trochę fotek, bo to wy jesteście powodem, dla którego możemy być razem w trasie’.

Na zdjęciach widać m.in. Tay pozującą razem z ekipą, a ona i jej przyjaciele są pomalowani w różne okolicznościowe wzory, mające związek z flagą amerykańską. Widać, że wszyscy spędzili super czas! Jednak część fanów wypatrzyła, że aktor z serialu ‘Zabójcze umysły’ (‘Criminal minds’),* Matthew Gray Gubler*, zatweetował 3 lipca: ‘następny przystanek Nowa Anglia’, a potem wrzucił fotkę siebie samego z twarzą pomalowaną w podobne patriotyczne wzory, jak Taylor i jej znajomi.* Czyżby więc świętowali wspólnie?* Chociaż jeden z informatorów twierdzi podobno, że są tylko przyjaciółmi, nie wszyscy są o tym przekonani.

Chyba fajnie, żeby Taylor w końcu znalazła sobie chłopaka – w końcu już wyjątkowo długo jest sama! Nie sądzicie?

Poniedziałek, 08. Lipca 2013

fb custom audience

adform