Avril opowiada o swoim ślubie

Wielkie chwile i wielkie emocje!

Nadszedł czas, aby ostatecznie rozstać się z zadziornym, dziewczyńskim wizerunkiem Avril Lavigne. *Gwiazda została niedawno mężatką i teraz stara się nam udowodnić, że jest już dojrzałą laską! *Ona i Chad Kroeger, wokalista Nickleback, powiedzieli sobie ‘tak’ we Francji. Przygotowania do ceremonii trwały od dłuższego czasu, więc chociaż media nie miały wstępu na imprezę, to można się domyślić, że było grubo!

Sama Avril przyznała niedawno, że podczas ślubu była bardzo rozemocjonowana. ’Miałam gęsią skórkę od stóp do głów i łzy w oczach. To był moment, którego nie zapomnę do końca swojego życia’ – przyznała.__ ‘Całe moje ciało zostało przejęte przez emocje. Zobaczyłam go [Chada] i był taki spokojny i szczęśliwy. Jedna łza spływała mu po policzku, więc ją otarł. Czułam się wspaniale, idąc w jego stronę. Czułam się spełnioną kobietą’.__

Trzeba jednak przyznać, że również podczas ślubu dała wyraz swojej buntowniczej naturze – do ołtarza poszła nie w białej sukni, lecz… czarnej. Oprócz tego miała bukiet czarnych róż, ciemny make-up, a wesele odbyło się na francuskim zamku. Avril przyznała jednak, że dla niej było idealnie – wokalistka kocha takie gotyckie klimaty. ‘Chciałam też mieć pewność, że to będą szalone wakacje i niezapomniane doświadczenie dla wszystkich naszych gości’ – dodała.

Też jesteście wzruszeni? Gratulujemy Avril i Chadowi!

Poniedziałek, 08. Lipca 2013

fb custom audience

adform