Nicki Minaj o swoim udziale w Idolu:

'To było błogosławieństwo'

Nicki Minaj wychwalała ostatnio amerykańskiego Idola, dodając, że czas, jaki spędziła jako jury w tym programie był dla niej ‘błogosławieństwem’. W wywiadzie powiedziała:__ ‘To było błogosławieństwo.* Spędziłam cudowny czas* i wiele się dowiedziałam o sobie samej. Dowiedziałam się sporo o tym, jak świat mnie postrzega’.__

Raperka po ostatnim sezonie zapowiedziała w maju, że* już nie wraca do programu.* Jak sama przyznała, woli się teraz z powrotem skupić na muzyce. Jednak swoją przygodę z Idolem zapamięta jako *bardzo inspirującą *– Nicki widziała przychodzące do programu dzieciaki, które spełniały swoje marzenia, a nawet mogła brać bezpośredni udział w tym procesie.

Minaj powiedziała też, że nie ma pojęcia, kto może ją zastąpić w panelu sędziowskim w kolejnej serii. Zażartowała jednak:__ ‘Niech Bóg ich ma w swojej opiece’__… Tymczasem z amerykańskiego Idola odchodzi także Mariah Carey i Randy Jackson, z kolei Keith Urban dopiero ma potwierdzić swój powrót – więc wygląda na to, że wszystko się zmieni!

Jak myślicie, kto powinien zastąpić Nicki?

Wtorek, 09. Lipca 2013

fb custom audience

adform