Willow Smith ma nowe wideo!

Jej tata nie będzie zachwycony?

Will Smith zasugerował całkiem niedawno, że* jego córka, Willow, znika z centrum uwagi, by skupić się raczej na przeżywaniu swojego dzieciństwa, niż na byciu celebrytką. Jednak utalentowana nastolatka najwyraźniej wcale nie ma nic przeciwko byciu w centrum uwagi… *12-letnia Smith właśnie opublikowała nowy klip.

Sam Will opowiadał jakiś czas temu, jak Willow przyznała, że jest przytłoczona ilością obowiązków i występów. *__’Powiedziałem jej: ‘kochanie, trzymaj się’. Powiedziałem jej: ‘Nie, nie, nie, słuchaj, będziesz w Nowym Jorku, ze wszystkimi swoimi przyjaciółmi, będzie tam Beyoncé. Będziesz śpiewać i tańczyć’. Spojrzała na mnie i powiedziała: ’Tatusiu, mam lepszy pomysł. *Może po prostu będę dwunastolatką?’__ – wspomina aktor.

Tymczasem jednak Smith zatęskniła za muzyką. Podjęła współpracę z DJ-em MVSIC Fabrega i stworzyli duet Melodic Chaotic. Ich najnowszy numer nazywa się ‘Summer Fling’, co oznacza ‘letni romans’. Teledysk pojawił się dzisiaj na YouTube’ie i już ma blisko 100 000 wyświetleń. Wygląda więc na to, że córka słynnego aktora jest skazana na sukces i sławę…

Wideo znajdziecie"* TUTAJ.*":http://www.youtube.com/watch?v=aZyxTdEF70I

Jak myślicie, 12 lat to za wcześnie na karierę?

Wtorek, 09. Lipca 2013

fb custom audience

adform