Harry Styles bierze lekcje baletu!

  Chce ruszać się jak Jagger?

  Mick Jagger, słynny frontman kultowego zespołu The Rolling Stones, trzyma się świetnie i zachwyca formą na koncertach mimo, że młodzieńcem nie jest już od dawna – 26 lipca muzyk skończy równo 70 lat!

  Wśród fanów jego ruchów tanecznych obok Adama Levine’a z Maroon 5 jest także… Harry Styles z One Direction. Okazało się, że niedawno rozmawiał z Torje Eike, prywatnym trenerem Micka Jaggera. Zamierza trenować balet, by móc skopiować charakterystyczne ruchy wokalisty The Rolling Stones.

  __’Harry marzy o tym, aby jego kariera trwała przez długie dekady, dokładnie jak Micka. Wygląda na to, że zrozumiał, iż kluczem do sukcesu jest fitness, zdrowie i dobra forma’ __- powiedział gazecie ‘The Sun’ informator. __’Harry rozmawiał z Torje o codziennych treningach Micka – kick-boxingu, bieganiu, podnoszeniu ciężarów i przede wszystkim balecie’ __- dodał.

  Nic dziwnego, że Harry chce ruszać się jak Mick Jagger i planuje nauczyć się tego od jego trenera. Taniec jest jego piętą achillesową – nie czuje tego i nie potrafi tańczyć. Postanowił więc się za siebie wziąć! Podobno ostro trenuje na siłowni ze swoim trenerem i nie unika lekcji baletu – wierzy, że to wyrobi w nim płynność ruchów i niezbędną w tańcu grację.

  Jak sądzicie, czy już niebawem Harry zachwyci fanów na koncercie supertańcem? A może powinien to olać i skupić się na śpiewaniu?

  Środa, 10. Lipca 2013

  fb custom audience

  adform