Farrah z "Nastoletnich matek" WYWALONA z odwyku!

Była namolna i przeszkadzała pacjentom...

No nieźle – Farrah udało się być niemile widzianą nawet na odwyku dla gwiazd na Florydzie… Co takiego zrobiła? Gwiazda ‘Nastoletnich matek’ trafiła na odwyk w Instytucie Lukensa w Palm Beach z powodu nadużywania alkoholu. Przeszła tam detoks i pracowała z terapeutami oraz innymi pacjentami w grupie. Niestety, okazało się, że zupełnie nie potrafiła się zachować w ośrodku i przeszkadzała innym pacjentom.

Jak zdradziła osoba przebywająca w tym czasie w ośrodku, Farrah wdała się w awanturę z jedną z pielęgniarek, kiedy w trakcie terapii grupowej usiłowała zrobić komórką zdjęcia innej pacjentce. Chodziło o słynną ‘Tan Mom’, uzależnioną m.in. od solarium Patricię Krentcil. Inni pacjenci ośrodka skarżyli się, że Farrah stosuje wobec nich bullying – poniża ich i obraża.

Już wtedy Farrah wylądowała na dywaniku – jednak dyrekcja ośrodka postanowiła dac jej jeszcze jedną szansę. Niestety, nastoletnia mama z niej nie skorzystała. Zaprosiła do Instytutu… paparazzo, żeby zrobił jej zdjęcia na odwyku! Fotograf został szybko wyproszony z budynku, a Farrah poproszono o skrócenie pobytu w klinice. Była to, jak się okazało, propozycja nie do odrzucenia.

Farrah, ogarnij się wreszcie – jeżeli lądujesz w ośrodku, to żeby leczyć się z uzależnienia od alkoholu i dragów, nie dla zabawy! Jak sądzicie, czy gwiazda ‘Nastoletnich matek’ wróci do nałogów?

Środa, 10. Lipca 2013

fb custom audience

adform