Teledysk Britney Spears do 'Smerfów'

Zobacz jej nowy klip!

Britney Spears jest znowu w formie – właśnie wypuściła nowy teledysk do numeru ‘Ooh La La’, który pojawi się jako element ścieżki dźwiękowej do filmu ‘Smerfy 2’. Wideo jest bardzo pogodne, wesołe (czyli, krótko mówiąc – smerfastyczne). Co więcej, w klipie pojawiają się także synowie Britney, Sean i Jayden!

Teledysk możecie zobaczyć TUTAJ

Wideo zaczyna się od sceny w kinie – Brit wraz z synkami ogląda tam film o ‘Smerfach’. Gdy zły Gargamel rzuca zaklęciem, piosenkarka w magiczny sposób przenosi się na ekran i trafia do… wioski Smerfów. Britney zaczyna śpiewać w otoczeniu błękitnych stworków doskonale znanych z dobranocki i pełnometrażowego filmu. Jej przygodzie przyglądają się z kinowych foteli Sean i Jayden.

Wszystko przeplatają sceny ze ‘Smerfów 2’ – trzeba przyznać, że teledysk promujący zarazem film wypadł bardzo świeżo, dowcipnie i wesoło. Produkcję będzie można oglądać w polskich kinach już od 2 sierpnia. W drugiej części przygód Smerfów Gargamel porwie Smerfetkę i zabierze ją do Paryża. Aby odbić zakładniczkę, Papcio Smerf i inne Smerfy przeniosą się do naszego świata.

Wybierzecie się do kina posłuchać Britney i obejrzeć ‘Smerfy 2’?

Piątek, 12. Lipca 2013

fb custom audience

adform