Figurki Daft Punk - ale jazda!

Zobaczcie zdjęcia!

Daft Punk – zespół, który przywrócił muzykę disco na szczyty list przebojów – dla niektórych już ma status superbohatera. To nie jest tylko zdanie fanów! Podobnie pomyśleli ludzie z firmy Bandai’s Tamashii Nation, zajmującej się produkcją action figures. Dlatego postanowili wyprodukować figurki muzyków z Daft Punk ze wszystkimi charakterystycznymi szczegółami ich słynnych, kosmicznych kostiumów!

‘Chciałem pracować nad czymś, co łączy muzykę, telewizję i komiksowych bohaterów. Daft Punk chodziło mi po głowie od dawna, negocjowałem z nimi już od jakiegoś czasu. Półtora roku zajęło mi przekonanie ich, by wyrazili zgodę na produkcję figurek. Kiedy usłyszałem o ich nowym albumie, włączyłem się w projekt, by figurki były gotowe do premiery płyty jako pre-order’ – opowiada Tsubasa Utsumi, japoński projektant firmy Bandai’s.

Figurki muzyków z Daft Punk mają około 15 centymetrów wysokości – wyglądają dokładnie tak, jak pierwowzory. Projektanci odwzorowali każdy szczegół ich strojów! Action figures Daft Punk wejdą na rynek dopiero w grudniu – mają kosztować 45 dolarów za sztukę.

Tsubasa Utsumi deklaruje, że to nie koniec zabawy z figurkami znanych muzyków… Projektant dopiero się rozkręca! Kupilibyście sobie figurkę jakiegoś konkretnego piosenkarza czy piosenkarki?

Piątek, 12. Lipca 2013

fb custom audience

adform