Jenna Jonathan z 'Ekipy z Cardiff' radzi...

...jak zostać modelką!

Jenna Jonathan, gwiazda programu ‘Ekipa z Cardiff’, marzy aby zostać modelką. I to nie byle jaką! Chciałaby stać się ‘drugą Katie Price’ – to właśnie dlatego zdecydowała się na udział w programie MTV. Chociaż to dopiero początek jej drogi w świecie modelingu, ma już kilka rad dla wszystkich dziewczyn, które podobnie jak ona widzą swoją przyszłość w świecie mody.

‘Chciałabym być na okładkach wszystkich magazynów, ale oczywiście dopiero zaczynam. Chcę być marką, nową Katie Price. Jestem najszczęśliwsza na świecie dzięki temu, że dostałam się do ’Ekipy z Cardiff’ i zamierzam spełnić swoje marzenie’ – powiedziała Jenna w wywiadzie dla MTV.

‘Mam radę dla każdej dziewczyny, która chciałaby zostać modelką – tweetuj wszystkie swoje zdjęcia’ – mówi Jenna. ‘Najważniejsza rzecz to pewność siebie – jeśli ją masz, możesz dokonać właściwie wszystkiego. Wystarczy tylko próbować! Zgłaszajcie się do wszystkich agencji modelek itd., wysyłajcie wszędzie fotki’ – sprecyzowała.

Nie wiemy, czy te rady pomogą aspirującym modelkom zrobić karierę na wybiegach, ale jedno jest pewne. Warto walczyć o swoje marzenia!

Oglądajcie ‘Ekipę z Cardiff’ od poniedziałku do czwartku o godz. 23:00!

Poniedziałek, 15. Lipca 2013

fb custom audience

adform