Już są plakaty 2 części 'Igrzysk Śmierci'!

Zobaczcie! Fajne?

Film ‘Igrzyska Śmierci’ na podstawie bestsellerowej powieści Suzanne Collins odniósł niesamowity sukces na całym świecie i okazał się być jednym z najbardziej kasowych produkcji wytwórni Lionsgate. Zarobił prawie 700 milionów dolarów!

Nic więc dziwnego, że szybko podjęto decyzję o ekranizacji reszty powieści z serii. ‘Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia’ na ekrany polskich kin wejdą 22 listopada. Promocja obrazu już się zaczęła – w sieci już od kwietnia hula trailer, teraz pojawiły się także pierwsze plakaty.

Utrzymane w stalowoszarej kolorystyce postery pokazują głównych bohaterów filmu – Katniss Everdeen i Peetę Mellarka – oraz przedstawicieli innych dystryktów. A o czym będzie druga część ‘Igrzysk’? Po zwycięstwie morderczej walki Katniss i Peeta wyruszają w Tournée Zwycięzców, jednak ich zuchwały czyn zapoczątkował falę zamieszek. Trwają przygotowania do jubileuszowych, 75. Głodowych Igrzysk, a Katniss i Peeta nie mogą czuć się bezpieczni – czeka na nich nowe wyzwanie, gdyż Kapitol pragnie zemsty!

Jak oceniacie plakaty?

Środa, 17. Lipca 2013

fb custom audience

adform